VÝLETY PRO SENIORY BEZ PŘEDVÁDĚCÍCH PASTÍ

VÝLETY PRO SENIORY BEZ PŘEDVÁDĚCÍCH PASTÍ
28. 5. 2013

Představujeme vám nový projekt určený pro aktivní seniory starší 60ti let, kteří se zajímají o české památky a jsou rádi ve společnosti. Máte chuť poznat nové přátele, podívat se na místa, která neznáte nebo kam byste se rádi vrátili?

Zájemce z řad seniorů zveme skutečně pouze na pěkný výlet. Nikdo zde nebude předvádět výrobky ani nutit účastníky uzavírat „výhodné“ obchody. Chceme především udělat starším lidem radost příjemně stráveným dnem a poznávací cestou za krásami naší vlasti. Bez předváděcích pastí.

Jak to bude vypadat

Srdečně Vás zveme na půldenní výlety, které pořádáme pro Vás, seniory. Letní sezónu jsme pojali jako oslavu středočeské klasiky – již 5. června pojedeme na Konopištěa 3. července poté do Kutné Hory. Na každém z výletů Vás bude čekat postava z historie, společnost dobrovolníků, oběd, prohlídka místa s průvodcem a také zábavný kvíz o hezké ceny.

Náročnost

Výlety jsou různě náročné, uvažte prosím svůj výběr vzhledem ke zdravotnímu stavu. Pomohou Vám k tomu podrobné informace u jednotlivých nabídek výletů.

Jak se přihlásit

Na výlety se můžete přihlásit pomocí formuláře na webu www.vyletyproseniory.cz (u popisu jednotlivých výletů) nebo na telefonu 810 100 500. Rádi se Vám zde budeme věnovat také v případě dalších dotazů. Cena hovoru odpovídá ceně 1 minuty místního hovoru, nemusíte se tedy bát "předražených linek".


Vyberte si svůj výlet:

5. června 2013: výlet pro seniory na Konopiště

POZOR!

výlet na Konopiště 5.6. musíme vzhledem  k povodňové situaci zrušit.

Přijměte naši omluvu, pokusíme se jej uspořádat v náhradním termínu.

 

 

Konopiště je zámek dnes známý především jako hlavní a poslední sídlo rakouského arcivévody Františka Ferdinanda d'Este, dědice trůnu rakousko-uherské říše, jehož zavraždění v Sarajevu bylo záminkou spuštění první světové války. Ten nás doprovodí na našem výletu a během kvízu o krásné dárky!  
 

Více o výletu...   

 

 

3. července 2013: výlet pro seniory do Kutné Hory

Znáte Kutnou Horu – město, které si vydobylo věhlas díky stříbrné rudě a také kvůli své zpupnosti, jež dala vzniknout Chrámu sv. Barbory? Na výletě nás tentokrát bude čekat stříbrnický havíř, který provede výletníky historií města i kvízem o ceny.
 
 

Více o výletu...   Příhlásit se...

 

Naši partneři 

 

               

 

 

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha