Plníme přání seniorům, zapojte se!

Plníme přání seniorům, zapojte se!
17. 1. 2013

Pokud jste osoba s dřívějším datem narození nebo máte seniory mezi svými blízkými, formulujte své přání, jež by vám udělalo radost, a přihlaste se do projektu "Plníme přání seniorům". Tento projekt podporující aktivní život seniorů organizuje společnost Sodexo ve spolupráci s Diakonií ČCE.

Projekt s názvem "Plníme přání seniorům" má za cíl splnit přání, které by seniorům udělalo radost nebo pomohlo v tom, aby se jim žilo lépe. Svá přání zúčastnění senioři sami vyjádří - buď jako jednotlivci sami za sebe, nebo jako skupina (několik lidí či přímo zařízení pro seniory). Přání vyhodnotí komise složená ze zástupců partnerských organizací a vybere nejméně třicet těch, na něž poté vyhlásí veřejnou sbírku. Výtěžek sbírky poté společnost Sodexo ještě zdvojnásobí.

Zapojení je velmi jednoduché, k formulaci přání lze kromě webového formuláře využít také obyčejný dopis nebo dokonce pouhý telefonát na linku 233 113 435. Horním limitem na jedno přání je 40.000 Kč u jednotlivců a 80.000 Kč u zařízení pro seniory.

Přání je třeba formulovat do 15. února 2013.

 

 

Další informace najdete na webových stránkách www.plnime-prani-seniorum.cz.

Naši partneři 

 

               

 

 

 

 

NAZEV WEBU