Plníme přání seniorům, zapojte se!

Plníme přání seniorům, zapojte se!
17. 1. 2013

Pokud jste osoba s dřívějším datem narození nebo máte seniory mezi svými blízkými, formulujte své přání, jež by vám udělalo radost, a přihlaste se do projektu "Plníme přání seniorům". Tento projekt podporující aktivní život seniorů organizuje společnost Sodexo ve spolupráci s Diakonií ČCE.

Projekt s názvem "Plníme přání seniorům" má za cíl splnit přání, které by seniorům udělalo radost nebo pomohlo v tom, aby se jim žilo lépe. Svá přání zúčastnění senioři sami vyjádří - buď jako jednotlivci sami za sebe, nebo jako skupina (několik lidí či přímo zařízení pro seniory). Přání vyhodnotí komise složená ze zástupců partnerských organizací a vybere nejméně třicet těch, na něž poté vyhlásí veřejnou sbírku. Výtěžek sbírky poté společnost Sodexo ještě zdvojnásobí.

Zapojení je velmi jednoduché, k formulaci přání lze kromě webového formuláře využít také obyčejný dopis nebo dokonce pouhý telefonát na linku 233 113 435. Horním limitem na jedno přání je 40.000 Kč u jednotlivců a 80.000 Kč u zařízení pro seniory.

Přání je třeba formulovat do 15. února 2013.

 

 

Další informace najdete na webových stránkách www.plnime-prani-seniorum.cz.

Naši partneři 

 

               

 

 

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha